Ogrzewania Postojowe

WEBASTO

OGRZEWANIE POSTOJOWE WEBASTO

Wyobraź sobie, że nie musisz już wsiadać codziennie do wyziębionego samochodu, ale za każdym razem czekać będzie na ciebie przyjemne ciepło. Właśnie to jest najważniejszą zaletą profesjonalnego ogrzewania postojowego Webasto. Dzięki niemu każdy dzień rozpoczniesz bezpiecznie i z doskonałym humorem – mroźna pogoda nie będzie już żadnym problemem! 
Ogrzewanie postojowe Webasto to dopracowany system, który podwyższa komfort jazdy każdego dnia. Dzięki niemu możesz zapomnieć o męczącym skrobaniu szyb w samochodzie i będziesz mógł szybko ogrzać się w aucie zawsze wtedy, gdy temperatura na zewnątrz jest ujemna.

Nie zawsze zaparkowanie samochodu w garażu jest możliwe, dlatego system ogrzewania postojowego Webasto jest doskonałą inwestycją. Webasto to uznana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości systemów ogrzewania postojowego w wersjach powietrznych i wodnych. Jej systemy dostępne są w pełnej palecie mocy grzewczej oraz dodatkowych funkcji, które można dopasować indywidualnie do swojego zapotrzebowania.

Agregaty powietrzne Air Top: proste i kompaktowe

Air Top 2000 STAir Top Evo 3900/5500

Agregaty wodne Thermo: podwójna oszczędność

Systemy ogrzewania wykorzystują własne wentylatory i wymienniki ciepła, aby wstępnie podgrzać wnętrze i silnik samochodu jeszcze przed rozpoczęciem jazdy. Dzięki temu silnik działa wydajniej – zużycie paliwa jest niższe, dodatkowo zmniejsza się emisja CO2. Agregaty wodne Thermo to wydajny sprzęt, który dodatkowo może służyć do ogrzewania większych przestrzeni użytkowych w samochodach, w tym ładunku, ponadto mogą być one wykorzystane do podgrzewania wody użytkowej.

Thermo 50

Thermo 90 ST

DBW 2010/2016

Thermo 230/300/350

Usługi

Oferujemy usługi w zakresie montażu, serwisu i napraw ogrzewania postojowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *