Ogrzewania Postojowe

EBERSPÄCHER

OGRZEWANIE POSTOJOWE EBERSPÄCHER

Systemy ogrzewania Eberspächer wyróżniają się komfortem sterowania oraz wydajnością. Ogrzewanie postojowe działa niezależnie od pracy silnika, dlatego od początku jazdy możesz cieszyć się z optymalnej temperatury we wnętrzu samochodu. Cyfrowy zegar oraz zdalne sterowanie pilotem pozwala na włączenie systemu w dogodnym momencie. Ogrzewanie postojowe Eberspächer dodatkowo usunie śnieg i lód na szybach i przygotuje silnik do wydajnego startu. Z systemami Eberspächer jazda samochodem zimą będzie znacznie bardziej wygodna i bezpieczna!

Dla użytkowników pojazdów wyposażonych w silniki wysokoprężne z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz fabrycznie montowanymi dogrzewaczami przygotowaliśmy dodatkowo specjalne zestawy rozbudowujące Hydronic. Dzięki wykorzystaniu zestawu można tanio rozbudować dogrzewacz tak, aby pełnił dodatkowo rolę ogrzewania postojowego. Ogrzewanie powietrzne i wodne Eberspächer to wydajne i sprawdzone systemy wyróżniające się pełną paletą zalet. Dobór konkretnego typu systemu jest zależny od zapotrzebowania kierowcy.

Ogrzewanie powietrzne Eberspächer

Systemy powietrznego ogrzewania postojowego Eberspächer pracują niezależnie od silnika oraz instalacji grzewczej w samochodzie. Wydajnie pobierają chłodne powietrze z wnętrza pojazdu oraz z otoczenia, a następnie wdmuchując je do niego, nagrzewają pojazd, w tym jego silnik. Ogrzewanie może być zamontowane w kabinie kierowcy, pod pojazdem lub w bagażniku. Dzięki zastosowaniu zdalnego sterowania z odległości nawet do 600 metrów oraz ponadto cyfrowego programatora samochód będzie zawsze czekał w pełnej gotowości do jazdy.

Ogrzewanie wodne Eberspächer

Ogrzewanie wodne Hydronic marki Eberspächer wykonuje pracę niezależnie od silnika. Jednocześnie podgrzewają zarówno wnętrze pojazdu, jak i sam silnik. Systemy montowane są bezpośrednio w komorze silnika i łączone z układem chłodzenia. W trakcie spalania paliwa na ogrzewanie pozyskana w ten sposób energia pełni rolę wymiennika ciepłą dla pojazdu i przekazywana jest poprzez system wentylacyjny do jego wnętrza. Pozostałe ciepło znajdujące się w układzie służy do ogrzewania silnika. W efekcie samochód może szybko wystartować, działa wydajniej – pobiera mniej paliwa i jednocześnie redukuje się emisja spalin. Ponadto nie ma już problemów z oblodzonymi i zaśnieżonymi szybami, dlatego kierowca oszczędzi dużo czasu przed rozpoczęciem jazdy. Dzięki zastosowaniu cyfrowego programatora oraz układu zdalnego sterowania możliwe jest łatwe włączanie i wyłączanie ogrzewania z odległości nawet do 1000 metrów. Ogrzewania wodne Eberspächer dodatkowo mogą wietrzyć wnętrze samochodu latem, dostarczając świeże powietrze.

Usługi

Oferujemy usługi w zakresie montażu, serwisu i napraw ogrzewania postojowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *